Лудогорец извади трима футболисти от групата за ШЛ, картотекира трима нови

Лудогорец с важна информация за мача с Балкани в Прищина - Труд

Лудогорец“ отстрани „Балкани“ и продължава в Шампионска лига - Спорт

Съставът на Лудогорец

БТА :: Шампионът Лудогорец вкара три гола на ЦСКА и спечели дербито на 5-ия  кръг на Първа лига
БТА :: Шампионът Лудогорец вкара три гола на ЦСКА и спечели дербито на 5-ия кръг на Първа лига

Доминик Янков с юбилеен мач за Лудогорец

Тежко изпитание за Лудогорец тази вечер в Лигата на конференциите - По  света и у нас - БНТ Новини
Тежко изпитание за Лудогорец тази вечер в Лигата на конференциите - По света и у нас - БНТ Новини

Лудогорец“ вече има женски отбор по футбол – Вестник "Екип 7"

С единствения си точен удар "Лудогорец" излъга ЦСКА, реферът Кабаков  прекрати мача за 20 минути
С единствения си точен удар "Лудогорец" излъга ЦСКА, реферът Кабаков прекрати мача за 20 минути

Футболист на Лудогорец реновира църква - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Най-доброто предстои! Официална страница | ПФК Лудогорец

Лудогорец продава поне двама футболисти - Лудогорец - Dsport.bg

Лудогорец: 25 милиона евро от трансфери за 4 години! Не е зле... - KotaSport

ПФК Лудогорец 1945 – Уикипедия

Европейски център посочи "Лудогорец" отново като фаворит за титлата -  Новини СЕГА
Европейски център посочи "Лудогорец" отново като фаворит за титлата - Новини СЕГА

Лудогорец е лицето на българския футбол в Европа - По света и у нас - БНТ  Новини
Лудогорец е лицето на българския футбол в Европа - По света и у нас - БНТ Новини

Набутват на Лудогорец футболисти - Topsport.bg

2:0 за Лудогорец и "орлите" ще имат евромачове и напролет

Не ликувайте, срамът на Лудогорец е диагноза за целия български футбол –  Тема Спорт
Не ликувайте, срамът на Лудогорец е диагноза за целия български футбол – Тема Спорт

Официално: Футболист на Лудогорец ще играе в Англия - Спортни новини

Пореден бразилец взима Лудогорец - 7 Дни Футбол | Спортни новини

Отбори - сезон 2021-22 | ПФК Лудогорец

Турски гранд следи звезда на Лудогорец - БГ Футбол - efbet Лига -  Informiran.net
Турски гранд следи звезда на Лудогорец - БГ Футбол - efbet Лига - Informiran.net

Euronews - Лудогорец и ЦСКА донесоха 4 милиона лева на българския футбол

Лудогорец плати близо 20 милиона лева за футболистите си от настоящия  състав - Topsport.bg
Лудогорец плати близо 20 милиона лева за футболистите си от настоящия състав - Topsport.bg

Какъв футбол играе Лудогорец? Орлите в Топ 8 в престижна класация в ЛнК -  Gol
Какъв футбол играе Лудогорец? Орлите в Топ 8 в престижна класация в ЛнК - Gol

Шок за Лудогорец в Косово! Балкани победи с 2:0 и утежни сериозно  положението на шампионите - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Шок за Лудогорец в Косово! Балкани победи с 2:0 и утежни сериозно положението на шампионите - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg